Automatyka budynku

Usiądź w wygodnym fotelu po całym dniu ciężkiej pracy. Odpocznij i zrelaksuj się. Jest przyjemnie, ciepło, pomimo słotnej pogody na dworze. W Twoim salonie panuje kojący półmrok a ciszę zakłóca jedynie dźwięk saksofonu z utworu ostatnio zamówionego w internecie. Ten zasłużony odpoczynek mógłby trwać w nieskończoność. Płyta dobiega końca, ale już za chwilę słyszysz spokojny utwór z innego ulubionego albumu. Czujesz, że wracają Ci siły. Muzyka delikatnie wycisza się i dobiega Cię sympatyczny dźwięk dzwonka. To dzieci wracają ze szkoły, kątem oka widzisz ich uśmiechnięte i zmarznięte twarze na dużym ekranie na ścianie. Otwierasz im bramkę pilotem i wstajesz ze swego fotela. Swiatło delikatnie rozjaśnia się i toruje Ci drogę do holu. Dochodząc do drzwi słyszysz już dzieci, są jak zwykle roześmiane i pełne energii. Otwierasz drzwi i witasz je. Naciśnięciem jednego włącznika zmieniasz nastrój Twojego domu - staje się bardziej jasno i kolorowo.

Sami zaprojektujcie nastrój swojego domu - firma igrekkwadrat chciałaby zapropoponować Państwu niespotykane na rynku podejście do systemów automatyki budynku. To Wy będziecie projektantami, my tylko zrealizujemy Wasze pomysły a może i marzenia o Waszym domu.

    Dzięki naszym rozwiązaniom możecie Państwo uzyskać następujące korzyści:
  • znaczne zwiększenie komfortu użytkowania domu,
  • zwiększenie bezpieczeństwa budynku oraz osób w nim przebywających,
  • oszczędności wynikające z optymalnego zarządania energią elektryczną oraz cieplną,
  • nowy wizerunek Państwa domu oraz większy prestiż.
Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby chcące uzyskać czegoś więcej od swojego domu lub budynku bez względu na jego wielkość i przeznaczenie.
Proponowane przez nasz zespół rozwiązania są zawsze dostosowane do Państwa wymagań oraz założeń budżetowych.