Witamy w elitarnym gronie osób ceniących
komfort, bezpieczeństwo i dobry smak!

Już za chwilę będziesz cieszyć się luksusem i prestiżem swojej nowej rezydencji w Konstancinie. Oczekując na zakończenie inwestycji, oczami wyobraźni widzisz jak wspólnie z rodziną i przyjaciółmi każdego dnia odkrywacie kolejne uroki tego wyjątkowego miejsca. Ale to nie wszystko! Mamy dla Ciebie niespodziankę!

Już na etapie projektowania rezydencji III etapu Osiedla Konstancja zadbaliśmy o infrastrukturę techniczną umożliwiającą realizację nawet najśmielszych Twoich marzeń o funkcjonalności, komforcie i bezpieczeństwie Twojego domu.
Zastosowanie w nim rozwiązań automatyki pozwoli Ci dopasować go do osobowości, stylu i tempa życia oraz codziennych potrzeb każdego z domowników.

Rezydencje III etapu Osiedla Konstancja zostały wyposażone w potrzebne do tego specjalne okablowanie, dzięki czemu nie musisz ponosić jego kosztów decydując się na zastosowanie w Twoim domu systemów automatyki.
Jeśli chciałbyś, aby Twój dom zapewniał Ci bezpieczeństwo oraz pełen komfort zarówno pod kątem aranżacji przestrzennej jak i funkcjonalnej, skontaktuj się z nami!

Poniżej przedstawiamy kilka z wielu scenariuszy codziennego życia, do jakich Twój dom może się dostosować za pomocą naszych rozwiązań.

 Intensywny dzień
 Podróż służbowa
 Tobie gorąco, jej zimno
 Nareszcie wakacje
 Przyjęcie dla przyjaciół
 Świetna inwestycja